Adliyeye ‘Osman cehenneme kadar yolun var, boşanıyoruz’ yazılı aracıyla gitti, boşanamadı!

Başından geçenleri anlatan Nilüfer’de fantezi giyim satıcısı Gülşah A., “Videonun viral olduğu gün eşimle ortak bir şekilde boşanma kararı aldık. Bende bu karar sonrası çiçekçiye giderek aracımı süsletmek istedim. Durumu çiçekçiye anlattığımda bana ‘Çok araç süsledim böyle’ diye cevap verdi. Ben de buna karşılık olarak ‘Benimki farklı olacak’ dedim. Öyle de oldu. Aracımı süslettikten sonra birkaç tur atmak istedim. Yoldayken görenler korna çaldı. Bazıları ise arkama geçerek konvoy oluşturdu. Normalde büyütülecek bir şey yok. Ben olayı biraz eğlenceli hale getirmek istedim. Adliyeye korna ve konvoylar eşliğinde girdim” dedi.

 

“EŞİM GELMEDİ, BİZ DE BOŞANAMADIK”

Adliyeye kornalar eşliğinde giren Gülşah A., “Adliyeye girdim, amacım eşimin aracı görmesiydi. Adliyeye gelmedi, biz de boşanamadık. Aracı da göremedi. Sonrasında aracımın videoları sosyal medyaya düşmüş. Eşim de oradan gördü. Aslında kötü bir amacım yoktu, sadece eğlenmek istedim” diye konuştu.

 

“GÖRÜMCELERİM BANA YAPILAN KÖTÜ YORUMLARIN ALTINA DAHA KÖTÜ YORUMLAR YAPTI”

Boşanma kararı alana kadar görümceleri ile bir problemi olmadığını belirten A., “Bugüne kadar yaşadığımız olayları bildikleri için ailemden de bir tepki görmedim. Eşimin ailesinden de büyük bir tepki almadım. Sadece görümcelerim, bana yapılan kötü yorumların altına daha kötü yorumlar yapmışlar. Aslında bugüne kadar kendileriyle hiçbir sorunum olmamıştı. Kendilerini herkese çok güldürdüler. Aslında eşim de durumun farkında. Amacımın onu rezil etmek olmadığını çok iyi biliyor. Sadece onun için aracı süsledim ben. O da ben de duruşumuzu bozmadık. Bir tek görümcelerim bozdu. Beni gelin olarak aldıklarında “barbie bebeğimizi aldık” diyorlardı. Şimdi ne oldu. 2 çocuk dünyaya getirdim. Onlar yaptıkları yorumlarla ayıp ettiler” dedi.

 

“ARACIMIN ARKASINA ‘BOŞANIYORUZ’ VE ‘GÜLŞAHLİCE’ YAZDIRDIM”

“Aracımın arkasına ‘Boşanıyoruz’ ve ‘Gülşahlice’ yazdırdım. Çünkü herkes beni bu isimle tanıyor. Aracım da tanınan bir araç olduğu için, görenlerden bazıları korna basarken bazıları ise arkama geçerek konvoy yaptı. Araçtakinin ben olduğumu anlasınlar diye arkasına Gülşahlice diye kendi imzamı attım. Görüntüler sosyal medyada yayılınca bir çok destek mesajı da aldım.” dedi.

Diğer yandan mahkeme ilk duruşmada karar vermezken, boşanma davası ise ileri bir tarihe ertelendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir